Zamaskowana księżniczka spoczywająca na laurach z zabójczą twarzą.

Zamaskowana księżniczka spoczywająca na laurach z zabójczą twarzą.

Jakiś czas temu na ekranach kin a raczej tylko teoretycznie pojawił się film o chłopaku, który zabijał twarzą. Film nosił tytuł: „Zabójcza twarz”. Przyznam iż nie oglądałem. Jedynie z urywek wiem, że chłopak swoją twarz musiał zasłaniać, bo jak tylko ktoś spojrzał na jego gębunię to giną.

Mam wrażenie, że fabuła tego filmu przeszła ukradkiem do naszego codziennego życia. Gdy oglądam zdjęcia pięknych pań, które do tej pory pracowały twarzą z branży rozrywkowej to śmiać mi się chce. A niejaka Samantha Phillips. nie ma gdzie mieszkać.

No bo jak się nie śmiać z modelki, aktorki czy wokalistki, która idzie dumnie ulicą i zakrywa swoją twarz, by ludzi nie straszyć?

Popatrzmy na to tak:

Widzę kobietę z zasłoniętą twarzą i myślę sobie, że jest tak piękna, że musi się zakrywać, aby ludzi nie straszyć. Tak też jest w przypadku wokalistki znanej jako Dua Lipa. To jej nazwisko mnie intryguje.

Postanowiłem poszukać trochę informacji na jej temat i co znalazłem?

Dua Lipa’s Future Nostalgia, z jej międzygalaktyczną imprezą na rolkach, hitem Levitating, wyglądała stylowo i lirycznie poza więzami ziemskiej grawitacji. W lutym Grimes powiedział The Face, że chce, aby „humanoidalny statek” poleciał na Marsa, podróż, którą opisała jako jedną z „głównych rzeczy, które próbuję zrobić”. Więc szczęśliwy zbieg okoliczności, że jej chłopakiem jest przedsiębiorca kosmiczny Elon Musk.

Kto by pomyślał, że dziewczyna jest ukochaną Elona Muska?

I to wcale nie jest lipa!

W tym roku Dua Lipa 22 sierpnia skończy 26 lat. Z pochodzenia jest Albanką, ale od wielu lat kojarzona jest z brytyjską sceną muzyczną.

A jak wygląda na ulicy to na zdjęciu poniżej.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy conajmniej przedziwne.


Na Skraju Lipy.

Dua Lipa

W erotycznych kozakach w Londynie…

 

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Natura

 

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.


 

KONIEC WPISU.

 


Szymon Szympatyczny

Szymon Szympatyczny

Jestem Szymon taki Pan, który w życiu nie wszystko ma. Wiem, że jestem szympansem, ale co mi tam. Nie ma się czym przerażać. Wszyscy kiedyś byliście małpami. Nie trzeba się wstydzić swoich przodków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: