Zwycięstwo sprawiedliwości nad Victoria Justice w parku podczas porannego joggingu.

Zwycięstwo sprawiedliwości nad Victoria Justice w parku podczas porannego joggingu.

Victoria Justice to królowa stylu fitness. Razem z siostrą Madison Grace dba o swoją kondycję i figurę uprawiając jogging w zielonych płucach Los Angeles. Każdy miłośnik filmu i telewizji musi znać obowiązkowo jej postać. Pierwszy raz zobaczyłem ją dawno temu w serialu „Zoey 101” i od razu się zachwyciłem.

Jednak największe wrażenie zrobiła na mnie, gdy jakiś czas temu pokazała krótki filmik z Joey Tribbianim czyli Mattem LeBlanc. Od czasu, gdy grał główną rolę w serialu „Przyjaciele” minęło i jak było widać na filmiku troszkę się zmienił.

Cóż więcej można napisać o Victorii?

Po prostu jest super. Mógłbym się na nią gapić godzinami i ciągle byłoby mi mało, ale najbardziej a raczej największą przyjemność sprawiłoby mi przytulenie się do dziewczyny, bo jak wiadomo My Misie lubimy się tulić. Oj lubimy.

Na Instagramie obserwuję ją ponad 20 milionów fanów. Na drugie imię ma Dawn, ale dałna raczej nie ma.

Z Victoria Justice.

Na temat Victorii krąży wiele plotek. Pisma i nie tylko często publikuję treści zarówno na temat Victorii jak też jej siostry Madison. Trudno powiedzieć, która z nich jest ładniejsza dlatego ja sam postuluję o uznanie tych sióstr za najpiękniejsze w całym Hollywood.

Minęło prawie 15 lat, odkąd Victoria pojawiła się w naszym życiu jako Lola Martinez na Nickelodeon Zoey 101 i…, opadła mi szczęka.

W niesamowicie atrakcyjnej obsadzie komedii romantycznej Summer Night z 2019 roku było dużo słodyczy, ale nie można zaprzeczyć, że Victoria Justice jest totalnym złodziejem scen, który uwodzi widza od początku aż do końca.


Na Skraju Parku.

Victoria Justice

Victoria Justice w parku…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy conajmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błedy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Natura

 

Victoria w pięknym wydaniu.

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemnośći.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.


 

KONIEC WPISU.

 


Misiu Zdzisiu

Misiu Zdzisiu

Witam. Jestem Misiu taki Zdzisiu znam się z Wami nie od lat. Jestem z duchem za Pan Brat. Nie myślę długo, bo mi frugo sprzed nosa kolejny kwiat. Na Antarktydzie w zimnym niebycie swawolę sobie jakbym śnił.

2 thoughts on “Zwycięstwo sprawiedliwości nad Victoria Justice w parku podczas porannego joggingu.

  1. Hola Misiu! Creo que no conozco a esta actriz. Es bueno que comparta fotos haciendo deporte, es una manera de inculcar a sus fans que es positivo y bueno para la salud hacerlo. Saludos.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: