Najnowsze plotki czyli Madison Pettis w opałach pomówień Kingi z Weroniką.

Najnowsze plotki czyli Madison Pettis w opałach pomówień Kingi z Weroniką.

Minęło trochę czasu do słynnego #metto, który sprawił, że ludzie zaczęli nieco inaczej postrzegać relacje damsko-męskie w Hollywood. Skandal, który gonił skandal zmienił oblicze fabryki snów. Na szczęście nie uczestniczyła w nim Madison Pettis,która swoją przygodę z filmem zaczynała jako mała dziewczynka.

To na razie tyle w temacie plotek Madison Pettis a przejdźmy do czegoś poważniejszego.
Tymczasem w Polsce wrze a to za sprawą prowokacji ze strony Kingi Rusin.

Kinga Rusin po raz kolejny zwróciła się do Weroniki Rosati. Tym razem prezenterka skupiła się na kontaktach aktorki z producentem filmowym, Harveyem Weinsteinem. Wypomniała jej ich wspólne zdjęcia, które zrobiono im na ulicach Warszawy.

Konflikt Kingi Rusin i Weroniki Rosati nabiera na sile. Ich medialna wojna rozpoczęła się kilka dni temu, kiedy to aktorka oceniła głośną wpadkę prezenterki podczas imprezy po Oscarowej. Rusin dodała wtedy zdjęcie z Adele oraz opisała, co się działo na zamkniętym przyjęciu. Rosati uznała, że złamała wszelkie zasady. Krytyka nie spodobała się prezenterce, która na Instagramie zwróciła się do koleżanki z branży.

Na końcu swojego wpisu Kinga Rusin nawiązała do relacji Weroniki Rosati z hollywoodzkim producentem filmowym, Harveyem Weinsteinem, który został skazany za molestowanie m.in. aktorek, z którymi współpracował (oskarżyła go m.in. Uma Thurman, Salma Hayek oraz Angelina Jolie). Wiele osób z polskiego show-biznesu skrytykowało za to Rusin, w tym np. Paulina Młynarska. Głos zabrała także Weronika Rosati:

Była też wypowiedź Weroniki Rosati:

To jest mój przyjaciel, ale łączą nas również sprawy zawodowe. W branży filmowej jest to normalne. Takich znajomych mam wielu w tej branży”. Tyle. True story. Hollywood-Warszawa 2007 – zakończyła.

Jak to łączą?

Co powiedziała Kinga?

Jak ktoś ocenia (i to jeszcze w sposób dyskredytujący) moje „występy” w Hollywood, to ja mogę wspomnieć czyjąś historię z Hollywood, historię, która wstrząsnęła polską opinią publiczną latem 2007. Była relacja Rosati-Weinstein. Fakt. Weronika się jej nie wypiera. Były zdjęcia obejmujących się Rosati z Weinsteinem na warszawskiej Starówce w 2007 roku na wszystkich portalach (teraz do wygooglowania w sekundę) – pisze Rusin.

14 lat temu! Kto by to pamiętał? A jednak. Każdy syf zostanie wyciągnięty z zakamarków duszy.


Na Skraju Mad.

Madison Pettis

Madison Pettis w słodkiej pozie…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy conajmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błedy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Natura

 

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemnośći.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.


 

KONIEC WPISU.

 


Szymon Szympatyczny

Szymon Szympatyczny

Jestem Szymon taki Pan, który w życiu nie wszystko ma. Wiem, że jestem szympansem, ale co mi tam. Nie ma się czym przerażać. Wszyscy kiedyś byliście małpami. Nie trzeba się wstydzić swoich przodków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: