Kristina Sheiter w bieliźnie marki Brigitte czyli blond piękność w rajskim Miami.

Kristina Sheiter w bieliźnie marki Brigitte czyli blond piękność w rajskim Miami.

Dzisiaj tekst o niejakiej Kristinie Sheiter modelce z Rosji, która robi karierę w USA. Nazwisko ma mało rosyjskie. Ponoć lubi piesze spacery i wycieczki konne a do tego jada swój ulubiony włoski makaron. Jej ulubionym miastem jest Miami a mieszka w Los Angeles.

Zobaczyłem ją przez przypadek i się zainteresowałem. Nie znam jej osobiście i mało prawdopodobne, że kiedykolwiek ją spotkam. Mimo to wygląda bardzo zachęcająco dla moich zmysłów.

Kristina Sheiter urodziła się 27 listopada 1991 roku w Sankt Petersburgu w Rosji. Obecnie Sheiter przebywa w USA. Ona oznacza narodowość rosyjską. Mówiąc o swojej rodzinie, nie ma o nich żadnych informacji. Również o jej akademickich kwalifikacjach jeszcze nie znaleziono.

Sheiter ma średnią wysokość 5 stóp i 8 cali czyli 170 cm – inne źródła podają 172 cm. Ponadto Kristina ma niesamowicie wyrzeźbione ciało o wymiarach 32-24-34 (rozmiar biustonosza – obwód talii – obwód bioder). Ma piękne niebieskie oczy i blond włosy.

Kristina Sheiter to znana modelka, która podpisała kontrakt z różnymi renomowanymi agencjami, takimi jak Wilhelmina Model i Elite Model Management Los Angeles i Miami , które specjalizują się w modzie / modelingu. Kristina pojawiła się w różnych magazynach, takich jak QPmag Fashion Magazine, magazyn FMD i nie tylko.


Na Skraju Mody.

Kristina

Kristina Sheiter w bieliźnie…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy conajmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błedy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Boska Kristina Sheiter.

Kristina

Boska Kristina Sheiter w egzotycznej białej bieliźnie na tle soczystej zieleni Miami.

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemnośći.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.


 

KONIEC WPISU.

 


Dziad Ibaba

Dziad Ibaba

Jestem Dziad, który lubi baby. Mam haka na lizaka. Widzę to czego inni nie dostrzegają. Wiem, że Lwów to polskie miasto. I wiem, że mam ochotę na pieszczotę. Prawda, że mam słodki pyszczek? Kto nie lubi kotów? A czemu kot? Bo jak to się rzekło mówić: "Pierwsze koty za płoty". Ot cała przyczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: