Atrakcyjna dziewczyna na Majówkę pod grilla i sięgamy po samoopalacz.

Atrakcyjna dziewczyna na Majówkę pod grilla i sięgamy po samoopalacz.

Mamy dzisiaj pierwszego maja. Na ulicach od samego rana ruch taki jak w zwykły dzień tygodnia. Pogoda pochmurna a mimo to na stawach miejskich można zobaczyć licznych biesiadników szykujących się do grillowania. Od kilku lat moi rodacy wprost uwielbiają ten rodzaj przyrządzania potraw.

Na uwagę zasługuje fakt, że nie mam z kim udać się na majówkę. A z kim najchętniej bym się udał?

Oczywiście z piękną i seksowną dziewczyną taką jak Ariadna Majewska. Ach, tylko wzdychać.

Pogoda nie dopisuje i trudno się opalić. Wiele osób myśli o tym, co zrobić z własną skórą, aby nie wyglądała tak strasznie blado. Istnieją znane i sprawdzone rozwiązania.

Wiele osób przez długi czas powstrzymuje się przed użyciem samoopalacza w obawie przed nienaturalnym rezultatem, który najczęściej powodują smugi. Na polskim rynku dostępny jest już jednak naprawdę spory wybór wysokiej jakości kosmetyków brązujących, które dzięki innowacyjnej formule lub specjalnemu sposobowi aplikacji pozwalają uniknąć tego nieestetycznego efektu.

No właśnie, czy warto sięgnąć po samoopalacze?

Tylko nie po tęczowy!!!

Dlaczego?

Jak wszyscy wiemy, Roksana Węgiel w odcinku 7. tańczyła do piosenki „The Greatest”. Zostało to zrealizowane tak, aby jak najwierniej oddać teledysk… Niektóre osoby z TVP dopatrzyły się jednak na twarzy Roksany symboli, których tam nie było. Przechodząc do meritum, jakiekolwiek zdjęcia z planu, gdzie Roksana występuje z kolorowymi paskami na twarzy, albo muszą być wyczyszczone zupełnie, albo też zmienione na szarobure.

I TVP ocenzurowała jej występ. Toż to szok i przerażenie. W XXI wieku takie rzeczy w kraju demokratycznym?! Niemożliwe stało się faktem.


Na Skraju Ari Raju.

Ariadna Majewska

Ariadna Majewska w cudownej pozie…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy conajmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błedy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Natura

 

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemnośći.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.


 

KONIEC WPISU.

 


Wilchełm Wilcogórski

Wilchełm Wilcogórski

Palę faję za fają a wokół mnie się ruchają. Ups, co za obciach. ;) Wiem, że jestem orangutanem, ale dobrze mi z tym. Nie martw się nie jestem straszny. Lubię banany i świeże powietrze nie skażone przez ziejące spalinami potwory zwane samochodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: