Atak niedźwiedzia na kobietę, Bailee Madison w biało-czarnym stroju wizytowym.

Atak niedźwiedzia na kobietę, Bailee Madison w biało-czarnym stroju wizytowym.

Znana i lubiana Bailee Madison pokazała się na zdjęciach w czarnych szortach i białej koszuli. Wygląda w tym stroju niczym sekretarka. Fani artystki oniemieli z zachwytu. W USA teraz panują znakomite warunki do pieszych wycieczek po górach i lasach. Widać ze zdjęć, że taką rozrywkę uwielbia Bailee.

Tymczasem jak donoszą media 39-letnia mieszkanka amerykańskiego Durango w stanie Kolorado została zaatakowana przez niedźwiedzicę podczas spaceru z psami. Kobieta nie przeżyła. Urzędnicy przekazali, że niedźwiedzica i jej młode zostały uśpione.

Ciało kobiety zostało znalezione przez jej partnera w piątek wieczorem. Jak przekazali funkcjonariusze, na ciele kobiety zauważono ślady nadgryzienia, a w pobliżu znajdowała się sierść niedźwiedzia.

Urzędnicy zarządzający parkami poinformowali, że podczas poszukiwań natrafiono na niedźwiedzicę z dwoma młodymi. Dodali, że zwierzęta zostały uśpione.

No cóż, jak widać wet za wet. Co takiego zrobiły te niedźwiedzie, że tak je potraktowano? Czy to rzeczywiście jest ludzkie zachowanie?

Widać życie ludzkie stało się ideologią. Myślę, że to bardzo niebezpieczna tendencja.


Na Skraju.

Bailee Madison

Bailee Madison pod drzewem…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy conajmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błedy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Natura

 

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Wilchełm Wilcogórski

Wilchełm Wilcogórski

Palę faję za fają a wokół mnie się ruchają. Ups, co za obciach. ;) Wiem, że jestem orangutanem, ale dobrze mi z tym. Nie martw się nie jestem straszny. Lubię banany i świeże powietrze nie skażone przez ziejące spalinami potwory zwane samochodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: