Halina Mlynkova w ciąży czyli relacje (stosunki) polsko-czeskie.

Halina Mlynkova w ciąży czyli relacje (stosunki) polsko-czeskie.

Jak donoszą media znana wokalistka Halina Mlynkova ta od „W kinie w Lublinie” spodziewa się dziecka. Była wokalistka zespołu Brathanki albo może Brat Hanki nie schodzi z ust jej wielbicieli. Każdy chce się dowiedzieć, co tam ciekawego u niej słychać. Media plotkarskie dostarczają najświeższych wieści z jej życia prywatnego.

Halina Mlynkova na nowo układa sobie intrygujące życie. Piosenkarka, która w ubiegłym roku rozwiodła się ze swoim drugim mężem, producentem muzycznym Leszkiem Wronką, ogłosiła właśnie, że niedługo znów zostanie szczęśliwą mamą. Kończąca w tym roku 44 lata artystka opowiedziała po raz pierwszy publicznie o swojej ciąży podczas wizyty w „Pytanie na śniadanie”.

Gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej zjawiła się w programie w związku z promocją swojego najnowszego mini albumu pod znamiennym tytułem „Live session”, który ukazał się 22 kwietnia i od razu zdobył sympatię rozbójników szlachetnej kasy – to znaczy fanów artystki.

Przypomnijmy sobie, że Halina Mlynkova ma już syna z małżeństwa z aktorem i prezenterem telewizyjnym Łukaszem Nowickim. Wokalistka nie ukrywa swojej radości z faktu, że siedemnastoletni Piotr w tym roku w końcu doczeka się rodzeństwa. Jednak sam Piotr nie odzywa się ani mru mru, więc nie wiadomo czy podziela entuzjazm swojej mamy.

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku – powiedziała z dumą w głosie.

→ → → → → → → → → → → → → → →

Wszędzie, gdzie spotykamy dobro ono czmycha między góry.
Suń za nim wysoko już dziś
bo oczy cię niosą jakbyś śnił.

 

Partner Halinki jest znanym w branży wokalistą współpracującym między innymi z Ewą Farną, która wycofała się jakiś czas temu z rynku polskiego i gaworzy tylko po czesku, więc trudno ją zrozumieć.


Na Skraju Koncertu.

Halinka Mlynkova

Halina Mlynkova na k0ncercie…

 

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Dziad Ibaba

Dziad Ibaba

Jestem Dziad, który lubi baby. Mam haka na lizaka. Widzę to czego inni nie dostrzegają. Wiem, że Lwów to polskie miasto. I wiem, że mam ochotę na pieszczotę. Prawda, że mam słodki pyszczek? Kto nie lubi kotów? A czemu kot? Bo jak to się rzekło mówić: "Pierwsze koty za płoty". Ot cała przyczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: