Rozwód po amerykańsku wart 27 miliardy dolarów na pustyni uczuć.

Rozwód po amerykańsku wart 27 miliardy dolarów na pustyni uczuć.

Rozwodzą się i kochają oto doniesienia z życia znanych gwiazd nie tylko show biznesu. Każdy,kto jest na świeczniku staje się celem plotkarzy i nie tylko. Tak też jest tym razem z jednym z najbogatszych ludzi świata. Okazuje się, że pieniądze szczęścia nie dają. Po raz kolejny zresztą.

BILL I MELINDA GATES rozwodzą się po 27 latach małżeństwa. Para miliarderów nie podpisała intercyzy. I teraz będzie dopiero krzyk i rozpacz.

Bill i Melinda Gates biorą rozwód. W mediach już mówi się, że będzie to najdroższe rozstanie w historii. Z dokumentów sądowych wynika bowiem, że para nie zdecydowała się na intercyzę. Teraz będą musieli porozumieć się co do podziału jednej z największej fortun na świecie – wspólny majątek Gatesów wyceniany jest na 146 miliardów dolarów.

A więc, co się komu należy?

Pozostaną wspomnienia o wspólnych wypadach za miasto i nocach spędzonych w upojnych pocałunkach. Szybko każde z nich znajdzie sobie nowych przyjaciół, którzy doradzą co robić by się nie zamartwiać. Będą szczęśliwi choćkroczyć będą musieli dwiema drogami.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju.

Maddie Ziegler

Maddie Ziegler przed ślubem…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy conajmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błedy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Natura

 

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Dziad Ibaba

Dziad Ibaba

Jestem Dziad, który lubi baby. Mam haka na lizaka. Widzę to czego inni nie dostrzegają. Wiem, że Lwów to polskie miasto. I wiem, że mam ochotę na pieszczotę. Prawda, że mam słodki pyszczek? Kto nie lubi kotów? A czemu kot? Bo jak to się rzekło mówić: "Pierwsze koty za płoty". Ot cała przyczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: