Ewa Farna w seksownej czarnej bieliźnie, nieznane zdjęcia wokalistki.

Ewa Farna w seksownej czarnej bieliźnie, nieznane zdjęcia wokalistki.

Czeskie nazwiska wzbudzają w nas Polakach lekkie zamieszanie. Ogólnie ich budowa oparta jest na formie przymiotnikowej. Kiedyś moi rodacy emocjonowali się słynnym serialem „Archiwum X” z Dawidem Duchovnym w roli głównej. Po polsku jego nazwisko oznacza osobę związaną z kościołem.

Podobnie rzecz się ma z nazwiskiem Ewy Farny. Także i je nazwisko kojarzy się z kościołem. Mamy w Polsce kościoły farne.

Ewa zaczynała karierę jako młoda dziewczyna. Dzisiaj to stateczna kobieta z mężem i dzieckiem. Mieszka w Czechach i swoje profile w mediach społecznościowych jak Instagram i Facebook prowadzi w języku czeskim.

Trudno powiedzieć czemu tak jest, ale wyszła za mąż za Czecha i zamieszkali w Pradze. Pojawia się czasami w czeskiej telewizji, gdzie śmieje się z języka polskiego.

Ostatnio wpadło mi w oko zdjęcie Ewy Farny w bieliźnie, gdy jeszcze nie była mężatką. Przyznać muszę, że wyglądała wtedy rozkosznie jak nigdy. Teraz to już co innego. Nie te czasy, co dawniej. Ewa się zmieniła i nie wygląda tak jak kiedyś. Fani pozostali zarówno w Czechach jak i w Polsce.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Farny.

Ewa Farna

Ewa Farna w seksownej bieliźnie…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy co najmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Natura

 

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Wilchełm Wilcogórski

Wilchełm Wilcogórski

Palę faję za fają a wokół mnie się ruchają. Ups, co za obciach. ;) Wiem, że jestem orangutanem, ale dobrze mi z tym. Nie martw się nie jestem straszny. Lubię banany i świeże powietrze nie skażone przez ziejące spalinami potwory zwane samochodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: