Georgia Fowler prezentuje strój kąpielowy bez ramiączek na nadchodzące lato.

Georgia Fowler prezentuje strój kąpielowy bez ramiączek na nadchodzące lato.

Jak donoszą media Georgia Fowler prezentuje stylową wystawę w śliwkowym stroju złożonym z pikantnych skórzanych spodni i długiego płaszcza, gdy opuszcza studio Heart FM w Londynie. Kilka dni wcześniej modelka zaprezentowała się w sesji zdjęciowej w kostiumie kąpielowym na lato?

Pojawia się pytanie czy lato w tym roku do nas zawita?

Oczywiście, że tak,ale nie oznacza to, że wybierzemy się za granicę na wakacje. Takie rzeczy przeznaczone są jedynie dla naszych celebrytów.

Każdego dnia Georgia Fowler udaje się do pracy w stylowy sposób.

A jej przyjaciółka Amanda wyglądała w każdym calu na fashionistkę, kiedy w czwartek włożyła śliwkowy strój, opuszczając Heart FM w londyńskich studiach Global.

Prezenterka, lat 50, tliła się, gdy dumnie wychodziła z budynku w obcisłych spodniach z efektownej skóry i szpiczastych szpilkach. Szła w stronę zaparkowanego samochodu od którego dobiegał głośny dźwięk muzyki. Nie od dziś wiadomo, że Georgia i Amanda są zakochane w dźwiękach zespołu Wham.

Bomba nie zawiodła głowy, gdy opuściła studio i pośmiała się z pracownicą w pobliżu. Od samego rana na panie czekała ogromna gotówka w funtach szterlingach.

No dobra, ale jeśli ktoś nie wie, co na siebie włożyć niech się zapyta sąsiada lub sąsiadki. Polecam stró kąpielowy Georgii ponieważ jest stonowany w barwy z epoki płatków narcyzów.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Georgii.

Georgia Fowler

Georgia Fowler w kostiumie kąpielowym…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy co najmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Natura

 

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Szymon Szympatyczny

Szymon Szympatyczny

Jestem Szymon taki Pan, który w życiu nie wszystko ma. Wiem, że jestem szympansem, ale co mi tam. Nie ma się czym przerażać. Wszyscy kiedyś byliście małpami. Nie trzeba się wstydzić swoich przodków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: