Madison Pettis w seksownej białej bieliźnie czyli smutny blask sprzedawczyni ogórków.

Madison Pettis w seksownej białej bieliźnie czyli smutny blask sprzedawczyni ogórków.

Madison Pettis ostatnimi czasy promuje seksowną bieliznę. Kontrakt jaki zawarła z firmę zajmującą się dystrybucją bielizny zobowiązuje ją do pokazywania się w jej najnowszych kolekcjach. Ach jak gorąco. I tylko szkoda, że zajęta,ale chyba musi być zajęta. Taki jest ten szalony świat głupich ludzi.

Dzięki temu możemy przekonać się na własne oczy jaki wysiłek wkłada Madison, aby utrzymać masę ciała na takim poziomie, aby fani byli pod wrażeniem. Mamy przecież wiosnę a to czas na pokazywanie i nade wszystko zdejmowanie wszystkiego tego, co zbędne.

Komentarze fanów są bardzo pozytywne, ale też nie ma się czemu dziwić. Madison spotyka się teraz z bardzo słynnym w Ameryce sportsmenem, który ma cała rzeszę fanów. Chłopak zachęca wszystkich swoich wirtualnych znajomych, aby ci rzetelnie po jego myśli komplementowali jego dziewczynę.

W najnowszej kolekcji Madison promuje biała koronkową bieliznę w sam raz na noc poślubną. Czyżby miała do zakomunikowania iż szykuje się do zamążpójścia? U bukmacherów robi się już zakłady. Jednak my skupmy się na tym, co ma na sobie.

Na zdjęciach widać bardzo wyraźnie iż do świetnie dopasowanych majteczek Madison dostawiła zgrabny biustonosz unoszący jej obfity biust a na nogach ma białe pończochy sugerujące gorący nocny seks.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Madison.

Madison Pettis lingerie

Madison Pettis w białej bieliźnie…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy co najmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

♣ ●●●●● ♣

Madison Pettis w bieliźnie.

Natura Madison Pettis

 

Można tylko smutno oglądać taką laskę i zastanawiać się czemu człowiek, to robi?

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Dziad Ibaba

Dziad Ibaba

Jestem Dziad, który lubi baby. Mam haka na lizaka. Widzę to czego inni nie dostrzegają. Wiem, że Lwów to polskie miasto. I wiem, że mam ochotę na pieszczotę. Prawda, że mam słodki pyszczek? Kto nie lubi kotów? A czemu kot? Bo jak to się rzekło mówić: "Pierwsze koty za płoty". Ot cała przyczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: