Rozkoszna Fiona Barron pod palmami o Open’er Festival w Gdyni.

Rozkoszna Fiona Barron pod palmami o Open’er Festival w Gdyni.

Przykre wieści dla miłośników kultury przez duże k. Okazuje się, że Open’er Festival w Gdyni został przełożony na 2022 rok. Z tego względu mam zaszczyt przedstawić Fionę Barron. Miłośnicy Shreka pewnie kojarzą to imię a ja przypomnę, że mowa o młodej damie z niesamowitymi wdziękami wartymi zobaczenia.

Nie odbędzie się w tym roku w Gdyni, zaplanowany na przełomie na przełomie czerwca i lipca, Open'er Festival. Wydarzenie zostało przeniesione na 29 czerwa-2 lipca 2022 r. – poinformował w czwartek organizator festiwalu, agencja Alter Alt.

Pięknej Fionie musi być teraz przykro, więc zapraszamy ją za rok do Polski. Dziewczyna jeszcze u nas nie zagościła a szkoda,bo jest co oglądać. Jej uroda jest niezwykła i aż żal jest patrzeć, że marnuje się w objęciach innego mężczyzny.

„To dla nas trudny moment. Kolejny w trakcie pandemii. Przez ostatnie kilka miesięcy walczyliśmy i zrobiliśmy bardzo dużo, żeby tegoroczna edycja Open’er Festival się odbyła. Chociaż jesteśmy przekonani, że powrót świata festiwali jest już bardzo blisko, to akurat ten wyścig z czasem przegrywamy” – napisano na stronie internetowej Open’er Festival.

I dlatego zamiast myśleć o festiwalu skupmy się na figurze atrakcyjnej dziewczyny. Jak widać na zdjęciach laska ma czym oddychać a je figura jest zgrabna jak mało której innej. Ubrana w seksowne spodenki o kroju leginsów sprawia wrażenie zrelaksowanej.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Fiona Barron.

Fiona Barron

Zrelaksowana Fiona Barron w letnim klimacie…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów tam dzieją się rzeczy co najmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

♣ ●●●●● ♣

Fiona Barron przy palmie.

Fiona Barron

 

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Dziad Ibaba

Dziad Ibaba

Jestem Dziad, który lubi baby. Mam haka na lizaka. Widzę to czego inni nie dostrzegają. Wiem, że Lwów to polskie miasto. I wiem, że mam ochotę na pieszczotę. Prawda, że mam słodki pyszczek? Kto nie lubi kotów? A czemu kot? Bo jak to się rzekło mówić: "Pierwsze koty za płoty". Ot cała przyczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: