Koniec z maturą czyli egzamin dojrzałości po rusku z Pauliną nago.

Koniec z maturą czyli egzamin dojrzałości po rusku z Pauliną nago.

Z maturą nie ma żartów, ale śmiać się trzeba. Nie tylko dzielni Polacy piszą egzamin dojrzałości. Także w Rosji dzielni pobratymcy szykują się na kilka dni w życiu podczas, których pokażą się w garniturach od Gucciego a koleżanki w spódniczkach od Versace. Na taki dzień należy się przystroić.

Dzisiaj na mieście maski w dłoń i idziemy pisać szczerze, że już nie wierzę iż matura da mi raj. Bo jak mówiono nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficjera. Będziesz walczył jak należy, gdy twó wróg zęby szczerzy.

To był rok 1939, gdy dwoje ludzi szykowało się w dorosłość. Andrzej Wajda reżyser filmowy wraz z ekipą postanowił nakręcić pamiętne sceny z udziałem Pauliny Młynarskiej. Czegoż to na jej temat ludzie nie opowiadali? Dziewczyna całkiem naga przed kamerą a tłum ludzi w kinie.

Minęły lata, gdy Paulina zabrała głos. Okazało się, że to nie było tak jak ludzie gadali. Wszyscy byli w błędzie. I co teraz kochani powiedzieć?


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Matury.

Maturzystka

Mini maturzystka w dobrej formie…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów, tam dzieją się rzeczy, co najmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

♣ ●●●●● ♣

Matury 2021.

Natura Matury

 

BIEC NA MATURĘ.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Wilchełm Wilcogórski

Wilchełm Wilcogórski

Palę faję za fają a wokół mnie się ruchają. Ups, co za obciach. ;) Wiem, że jestem orangutanem, ale dobrze mi z tym. Nie martw się nie jestem straszny. Lubię banany i świeże powietrze nie skażone przez ziejące spalinami potwory zwane samochodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: