Sofia Richie w bikini na plaży w St. Darts moda na paski i opaleniznę.

Sofia Richie w bikini na plaży w St. Darts moda na paski i opaleniznę.

Sofia Richie wśród zagubinych parasoli rozożonych na plaży w St Barts nerwowo rozgląda się wokół ozekując przybycia przyjaciółki. To fale szumiące na wietrze roznoszą zapach słonej wody. Księżniczka wdycha jego opary nosem zachwalając sobie ten stan.

Gdy ja stoję w kolejce do piekarni przywołuję sobie w myślach czasy, gdy nad moim nosem przelatywał z hukiem myśliwiec. Na plaży, gdzie zawsze w lipcu roino było tylko pisaek cieszył się jak małe dziecko dźwiękiem silnika.

Wśród osób zgromadzonych na plaży na próżno było wypatrywać znajome twarze. Obcy ludzie skromnie przyodziani czekali na rozłożonych kocach i leżakach na upragniony moment wyjścia na obiad

Żar piekących się na oleju rybich ości roznosił po plaży Sr. Barts zapach, który nęcił nozdrza i przemawiał do ludzi słowami „bierzcie, co nasze”. I tylko frytek było trochę żal, bo same jeden przy drugim oczekiwały propozycji konsumpcji bez umiaru.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Bikini.

Sofia Richie

Sofia Richie na plaży w bikini…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie drogi zapisane piaskiem powoli giną w mrokach dziejów, tam dzieją się rzeczy, co najmniej przedziwne.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Drogi, które prowadzą do celu wiją się wśród wzgórza wkraczając do kolejnych dolin pełnych niespodzianek. Widząc w świetle dnia wierzchołki gór majaczące w świetle słońca idziesz szukając kolejnej przygody. Wstąp do karczmy tuż obok i opowiedz mi swoją historię.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

♣ ●●●●● ♣

Sofia Richie.

Sofia Richie w bikini

 

BIEC W BIKINI.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Misiu Zdzisiu

Misiu Zdzisiu

Witam. Jestem Misiu taki Zdzisiu znam się z Wami nie od lat. Jestem z duchem za Pan Brat. Nie myślę długo, bo mi frugo sprzed nosa kolejny kwiat. Na Antarktydzie w zimnym niebycie swawolę sobie jakbym śnił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: