Zendaya Coleman w żółtej sukience na Vanity Fair 2021, gala rozdania Oscarów.

Zendaya Coleman w żółtej sukience na Vanity Fair 2021, gala rozdania Oscarów.

Aktorka Zendaya Coleman została okrzyknięta najlepiej ubraną na gali rozdania Oscarów 2021, która odbyła się w kwietniu tego roku. 93 impreza była pełna niespodzianek. Filmy, które zdobyły nagrody są wyjątkowe pod wieloma względami. Przedstawiciele Academy postanowili wyróżnić produkcje z klasą.

Zacznijmy od tego, że bielizna nawiązująca do trylogii „50 twarzy Greya” już powstała. Kilka lat temu autorka przygód Christiana i Anastastii – E.L. James we współpracy z brytyjską marką Coco de Mer zaprojektowała własną kolekcję bielizny, inspirowaną pikantnymi scenami z książki.

Jednak jeśli spodziewasz się, że ten film otrzymał w tym roku nagrodę, to się mylisz. Hollywood odchodzi od promowania seksualnej wersji kobiety. Po licznych skandalach przyszedł czas na staroświeckie stonowanie. I chyba nikogo to nie dziwi.

Tymczasem aktorka Zendaya Coleman w cytrynowej kreacji pokazała jak można wyglądać seksownie nie pokazując bielizny. Uśmiechnięta artystka oczarowała licznie przybyłych dziennikarzy i fotoreporterów. Po imprezie wraz z koleżankami udała się do domu, aby tam w doborowym towarzystwie świętować to bezprecedensowe wydarzenie.

I tylko żal, że nas tam nie było. A ponoć był torcik czekoladowy robiony przez babcię aktorki.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Coleman.

Zendaya Coleman

Zachwycająca kreacja Zendaya Coleman…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tutaj zacytowane:

▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Szukając szczęścia w życiu popadamy w tarapaty a one ku naszemu zaskoczeniu prowadzą nas do wyjście z błędu.

Wszędzie, ale to wszędzie jest tak, że nasze powołanie skupia się tylko na naszej przyszłości.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Jeśli czytasz, to wiedz, że mądrość zapisana na kartach ksiąg nie zawsze oddaje prawdziwe losy bohaterów. Niekiedy to my sami kształtujemy, co wydarzy się w powieści. Każdy z nas jest panem własnego losu, ale nie każdy swój los ma zapisany na kanwie dziejów.

Niepewność w krainie nazywanej Meredwa krąży od oczu do oczu i zwiastuje nadejście nowe przygody. Razem z nie zawsze prawdziwymi bohaterami udajesz się w drogę przez bagna i lasy. Wiesz, że każdy kogo spotkasz kłaniać ci się będzie w pas.

● ● ● ● ● ● ●

Powiem ci kim jesteś, gdy opowiesz mi o swoim losie. Nie interesuje mnie jak się nazywasz ani czy chcesz poznać prawdę. Moim powołaniem jest przywołać zdarzenia, które pozwolą na nowo określić nasze własne miejsce w Kosmosie.

Czy wiesz, że:

▲ Wszechświat czasami popełnia niewytłumaczalne błędy.
▲ Droga do gwiazdy prowadzi przez pył i mgłę.
▲ Każdy,kto raz spróbował lotu nigdy nim nie wzgardzi.

Brązowe Karły to:

Obiekty astronomiczne o masie na tyle małej (rzędu tysięcznych i setnych części masy Słońca), że w ich jądrach nie mogą rozwinąć się reakcje termojądrowe. Niektórzy badacze określają je mianem nieudanych gwiazd. Ich masa jest większa niż naszego Jowisza, który także jest czasami nazywany nieudaną gwiazdą. Do tej pory nie wiadomo czy brązowe karły podobnie jak gazowe olbrzymy typu Jowisz posiadają układy planetarne.

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Naturalne Piękno Zendaya.

Natura

 

Piękna Zendaya w cytrynowej sukience prezentuje się znakomicie.

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Szymon Szympatyczny

Szymon Szympatyczny

Jestem Szymon taki Pan, który w życiu nie wszystko ma. Wiem, że jestem szympansem, ale co mi tam. Nie ma się czym przerażać. Wszyscy kiedyś byliście małpami. Nie trzeba się wstydzić swoich przodków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: