Georgia Fowler w Juillet Swimwear czyli czarne bikini modne w sezonie.

Georgia Fowler w Juillet Swimwear czyli czarne bikini modne w sezonie.

Mało w Polsce jest znanych modelek czy też aktorek z Nowej Zelandii. Gdy chodziłem do szkoły t pamiętam taki serial emitowany w wakacje dla młodzieży produkcji nowozelandzkiej pod tytułem „Robaki”. I to prawie wszystko, co mógłbym napisać, gdyby nie Georgia Fowler w najnowszej kolekcji bielizny na plażę.

A kto to?

Georgia Fowler (urodzona 17 czerwca 1992) to nowozelandzka aktorka, znana z chodzenia podczas Victoria’s Secret Fashion Show w 2016, 2017 i 2018 roku. W 2018 roku była prezenterką sezonu 1 Project Runway New Zealand – nie oglądałem.

Tu i ówdzie można przeczytać, że Fowler urodził się w Auckland w Nowej Zelandii jako syn australijskiego golfisty Petera Fowlera i Kim Fowler. Fowler i jej siostra Kate uczęszczały do ​​prywatnej szkoły Dieocesan School for Girls. No to jak widzę ten „syn” jest bardzo seksowny i dziewczęcy.

Kostiumy Juillet – to znana marka kosztują d 50 do 200 dolarów.

Na temat Georgii rozpisują się media za sprawą tego, że zaszła w ciążę:

Glowing and growing! Pregnant Georgia Fowler looks effortlessly chic at a Chanel event as she cradles her growing baby bump in a $6,220 cardigan dress.

Świecące i rosnące! Ciężarna Georgia Fowler wygląda niezwykle szykownie na imprezie Chanel, kołysząc swój rosnący brzuszek w sukience kardiganowej o wartości 6220 USD.

Georgia Fowler oszołomiła świat, przechadzając się po wybiegu na trzy oddzielne pokazy Victoria’s Secret Fashion.

A piękna brunetka ponownie odwróciła głowę, kiedy w środę uczestniczyła w kameralnej kolacji w Sydney, aby uczcić 100-lecie kultowych perfum Chanel nr 5.

28-latka, która obecnie spodziewa się pierwszego dziecka z partnerem Nathanem Dalah, promieniała, kołysząc swój brzuszek w czarnej sukience z głębokim kardiganem ze słynnego francuskiego domu mody.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Georgia.

Georgia Fowler

Georgia Fowler w czarnym bikini marki Juillet…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tutaj zacytowane:

▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Szukając szczęścia w życiu popadamy w tarapaty a one ku naszemu zaskoczeniu prowadzą nas do wyjście z błędu.

Wszędzie, ale to wszędzie jest tak, że nasze powołanie skupia się tylko na naszej przyszłości.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Jeśli czytasz, to wiedz, że mądrość zapisana na kartach ksiąg nie zawsze oddaje prawdziwe losy bohaterów. Niekiedy to my sami kształtujemy, co wydarzy się w powieści. Każdy z nas jest panem własnego losu, ale nie każdy swój los ma zapisany na kanwie dziejów.

Niepewność w krainie nazywanej Meredwa krąży od oczu do oczu i zwiastuje nadejście nowe przygody. Razem z nie zawsze prawdziwymi bohaterami udajesz się w drogę przez bagna i lasy. Wiesz, że każdy kogo spotkasz kłaniać ci się będzie w pas.

● ● ● ● ● ● ●

Powiem ci kim jesteś, gdy opowiesz mi o swoim losie. Nie interesuje mnie jak się nazywasz ani czy chcesz poznać prawdę. Moim powołaniem jest przywołać zdarzenia, które pozwolą na nowo określić nasze własne miejsce w Kosmosie.

Czy wiesz, że:

▲ Wszechświat czasami popełnia niewytłumaczalne błędy.
▲ Droga do gwiazdy prowadzi przez pył i mgłę.
▲ Każdy,kto raz spróbował lotu nigdy nim nie wzgardzi.

Brązowe Karły to:

Obiekty astronomiczne o masie na tyle małej (rzędu tysięcznych i setnych części masy Słońca), że w ich jądrach nie mogą rozwinąć się reakcje termojądrowe. Niektórzy badacze określają je mianem nieudanych gwiazd. Ich masa jest większa niż naszego Jowisza, który także jest czasami nazywany nieudaną gwiazdą. Do tej pory nie wiadomo czy brązowe karły podobnie jak gazowe olbrzymy typu Jowisz posiadają układy planetarne.

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Naturalne Piękno.

Natura

 

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Wilchełm Wilcogórski

Wilchełm Wilcogórski

Palę faję za fają a wokół mnie się ruchają. Ups, co za obciach. ;) Wiem, że jestem orangutanem, ale dobrze mi z tym. Nie martw się nie jestem straszny. Lubię banany i świeże powietrze nie skażone przez ziejące spalinami potwory zwane samochodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: