Noc poślubna roztrzęsionej i nerwistej czarownicy z Toklum – moc Madison.

Noc poślubna roztrzęsionej i nerwistej czarownicy z Toklum – moc Madison.

Ta noc do innych była niepodobna. Za oknem wiał wiatr a drzewa kołysały się na boki w upiornym wirze. Namiętność, która stała się powołaniem kobiety z Toklum rozpaliła żar snujący się w tej krótkiej opowieści. Nikt nie spodziewał się, że czas pokaże inne wyjście z sytuacji.

Minął rok odkąd przytłoczony własnymi sprawami Jędrzej jego brat stanął na nogi. I to dosłownie. Po bitwie stoczonej z wielkim dzikiem powalony jednym ciosem znalazł się na łożu śmierci. Żadne cuda nie były wstanie podnieść go i dać zdrowie.

Aż tu stało się.

W mieście pojawiła się ona: kruczowłosa dziewczyna z pieprzykiem na twarzy. Szczupła i piękna miała dar opowiadania historii jakby z jej własnego życia. Potrafiła gadać godzinami, ale nie to jest ważne. Pochodziła z rodziny Meluków – poważanych obrońców miejscowych wierzeń. Nikt nie domyślał się, że za fasadą złudzeń kryją się prawdziwe wampiry z opowieści grozy.

Ona zaś chodząc od wioski do wioski zaglądała spokojnie ludziom do okien. Nikt jej nie przeganiał taki miała urok. Zawsze przechadzała się z wianuszkiem ziół. Była specjalistką od wszelkiej terapii. Ludzie wiedzieli, że to czarownica, ale nikt nie śmiał powiedzieć jej tego wprost. Na byłym wzgórzu świątynnym otaczanym przez las spędzała całe noce przywołując duchy i liczne zjawy.

To w niej zakochał się Jędrzej. Uwiodła go, gdy przyszedł do niej po pomoc dla rannego w starciu z dzikiem brata.  Wystarczyło jej jedno spojrzenie, aby chłopak wiedział, że to jest ta jedyna, z którą chce się ożenić. Nie było mu łatwo prosić o zgodę matki, która od małego powtarzała synkowi, że czarownice, to całe zło świata. Nie wolno z nimi rozmawiać.

Jednak chłop postawił na swoim a cud uzdrowienia jego brata sprawił, że matka przestała czepiać się czarownicy.

Nadszedł w końcu upragniony dzień ślubu na który przybyli wszyscy okoliczni możnowładcy. Prezentów ślubnych była co niemiara a wśród nich jedna rzecz przykuwała uwagę wszystkich. Było to lusterko. Niby nie pozorne takie jak wiele innych. Jednak miało w sobie, to coś, co sprawiało, że nikt nie potrafił przejść nie spoglądając w nie ukradkiem.

Spytacie się dlaczego?

To dobrze, że się pytacie, ale to już inna historia.

W tej historii rzecz dzieje się podczas nocy poślubnej. Zakochani spędzili ją w stajni na obrzeżach weseliska. Nikt nie śmiał im przeszkadzać a powinien. Nad ranem, gdy opadły sierpniowe mgły oczom biesiadników ukazał się widok, który zdumiał i przeraził. Nie wiadomo jak,ale stajnia zniknęła razem z parą. Nikt nie potrafił wyjaśnić, co się stało. Szukali wszyscy, ale nikt nie znalazł.

Co się stało z zakochanymi?


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Madison.

Madison Pettis

Seksowna Madison Pettis w bieliźnie…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tutaj zacytowane:

▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Szukając szczęścia w życiu popadamy w tarapaty a one ku naszemu zaskoczeniu prowadzą nas do wyjście z błędu.

Wszędzie, ale to wszędzie jest tak, że nasze powołanie skupia się tylko na naszej przyszłości.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Jeśli czytasz, to wiedz, że mądrość zapisana na kartach ksiąg nie zawsze oddaje prawdziwe losy bohaterów. Niekiedy to my sami kształtujemy, co wydarzy się w powieści. Każdy z nas jest panem własnego losu, ale nie każdy swój los ma zapisany na kanwie dziejów.

Niepewność w krainie nazywanej Meredwa krąży od oczu do oczu i zwiastuje nadejście nowe przygody. Razem z nie zawsze prawdziwymi bohaterami udajesz się w drogę przez bagna i lasy. Wiesz, że każdy kogo spotkasz kłaniać ci się będzie w pas.

● ● ● ● ● ● ●

Powiem ci kim jesteś, gdy opowiesz mi o swoim losie. Nie interesuje mnie jak się nazywasz ani czy chcesz poznać prawdę. Moim powołaniem jest przywołać zdarzenia, które pozwolą na nowo określić nasze własne miejsce w Kosmosie.

Czy wiesz, że:

▲ Wszechświat czasami popełnia niewytłumaczalne błędy.
▲ Droga do gwiazdy prowadzi przez pył i mgłę.
▲ Każdy,kto raz spróbował lotu nigdy nim nie wzgardzi.

Brązowe Karły to:

Obiekty astronomiczne o masie na tyle małej (rzędu tysięcznych i setnych części masy Słońca), że w ich jądrach nie mogą rozwinąć się reakcje termojądrowe. Niektórzy badacze określają je mianem nieudanych gwiazd. Ich masa jest większa niż naszego Jowisza, który także jest czasami nazywany nieudaną gwiazdą. Do tej pory nie wiadomo czy brązowe karły podobnie jak gazowe olbrzymy typu Jowisz posiadają układy planetarne.

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Naturalne Piękno.

Madison Biel

 

Czy to czarownica czy tylko złudzenie? Nie, to Madison Pettis w białej bieliźnie.

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Dziad Ibaba

Dziad Ibaba

Jestem Dziad, który lubi baby. Mam haka na lizaka. Widzę to czego inni nie dostrzegają. Wiem, że Lwów to polskie miasto. I wiem, że mam ochotę na pieszczotę. Prawda, że mam słodki pyszczek? Kto nie lubi kotów? A czemu kot? Bo jak to się rzekło mówić: "Pierwsze koty za płoty". Ot cała przyczyna.

2 thoughts on “Noc poślubna roztrzęsionej i nerwistej czarownicy z Toklum – moc Madison.

 1. Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…

  – Someone does a search and winds up at meredwa.pl.

  – They hang out for a minute to check it out. “I’m interested… but… maybe…”

  – And then they hit the back button and check out the other search results instead.

  – Bottom line – you got an eyeball, but nothing else to show for it.

  – There they go.

  This isn’t really your fault – it happens a LOT – studies show 7 out of 10 visitors to any site disappear without leaving a trace.

  But you CAN fix that.

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know right then and there – enabling you to call that lead while they’re literally looking over your site.

  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

  Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better!

  Plus, now that you have their phone number, with our new SMS Text With Lead feature you can automatically start a text (SMS) conversation… so even if you don’t close a deal then, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

  Strong stuff.

  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  You could be converting up to 100X more leads today!

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitors.com/unsubscribe.aspx?d=meredwa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: