Ćwiczenia wojskowe z udziałem Polski na terenie Rumunii z Victorią Justice.

Ćwiczenia wojskowe z udziałem Polski na terenie Rumunii z Victorią Justice.

Na terenie Rumunii odbywają się cykliczne ćwiczenia wojskowe państw NATO z udziałem Polski. Mało kto wie, że przed II WŚ Polska i Rumunia były sąsiadami. I to nie tylko sąsiadami, ale także sojusznikami. Granica między naszym państwami przebiegała na Pokuciu czyli polskim biegunie ciepła. Tylko tam rosły pomarańcze. Dzisiaj nigdzie poza palmiarniami w Polsce nie rosną.

Prezydent Andrzej Duda oraz prezydent Rumunii Klaus Iohannis wzięli we wtorek udział w ćwiczeniach wojskowych "Justice Sword 21" w Smardan. Duda spotka się także z polskimi żołnierzami biorącymi udział w ćwiczeniach. To drugi dzień wizyty głowy państwa w Rumunii.

W debacie liderów państw wschodniej flanki NATO – Polski, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji, Bułgarii i Węgier – uczestniczył też prezydent USA Joe Biden oraz sekretarz generalny Sojuszu Jens Stoltenberg.(PAP)

Dodać należy, że cała 9 była niegdyś członkiem Układu Warszawskiego. Wspólne ćwiczenia naszych żołnierzy mają długoletnią tradycję.

Prezydent Duda podczas wspólnej konferencji przypomniał, że podczas poniedziałkowego spotkania w ramach Bukaresztańskiej Dziewiątki rozmowy dotyczyły aktualnej sytuacji bezpieczeństwa oraz przygotowań do szczytu NATO, który odbędzie się za miesiąc w Brukseli, a także rozmawiano z prezydentem USA Joe Bidenem i sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem.

„Rozmawialiśmy o tych teoretycznych aspektach związanych z budowaniem strefy bezpieczeństwa i kolektywną obroną” – powiedział i zasnął.


♣ ●●●●● ♣

Po samą Victorię.

Victoria Justice

Victoria Justice podczas porannego joggingu…

 

Oto treść nie w temacie, ale z morałem.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie zawsze marzenia pozytywnie wpływają na nasz los tam kraina zwana Meredwą otwiera swoje podwoje. Wejdź i wsłuchaj się w głos takich jak Ty.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Wędrwocze! Przemyśl wszystkie argumenty za i przeciw, aby pozory nie pokonały cię w pół drogi. Smak gonitwy nie jest tak marny jak stanięcie w miejscu pośród głuszy wszelakiego dostojeństwa. Wola jest tak silna jak moc zmieniania rzeczywistości. Zobaczyć pierwszy i rzec do towarzyszy niedoli. że to finał jest naszym wspólnym przeznaczeniem. Oto nasze drogi.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

DOBROBYT.

Natura

 

Potwory w czułości pieszczot.

♣ BIEC DONIKĄD.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

♪ Wsłuchując się w tętno przyrody przez chwilę przemyka mi przez myśl wizja swobodnej eskalacji natury, która nadaje sens naszemu życiu. Wtopieni w przyrodę radośnie unosimy ręce do góry krzycząc ze szczęścia słowo biegnące powoli.

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Wilchełm Wilcogórski

Wilchełm Wilcogórski

Palę faję za fają a wokół mnie się ruchają. Ups, co za obciach. ;) Wiem, że jestem orangutanem, ale dobrze mi z tym. Nie martw się nie jestem straszny. Lubię banany i świeże powietrze nie skażone przez ziejące spalinami potwory zwane samochodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: