Koronawirus w odstawce, BRIT Awards 2021 w cieniu kompleksów.

Koronawirus w odstawce, BRIT Awards 2021 w cieniu kompleksów.

Koronawirus przyszedł a teraz sobie poszedł i jest spokój. Życie wraca do normy. BRIT Awards 2021: Dua Lipa zachwyca się MAŁĄ żółtą mini sukienką i szelkami, prowadząc gwiazdy z Mayą Jama i Mabel w londyńskiej O2 Arena – podczas ceremonii, która stała się pierwszym dużym wydarzeniem muzycznym w Wielkiej Brytanii od czasu Covid.

Dua Lipa poprowadziła gwiazdy podczas gali BRIT Awards 2021 we wtorek wieczorem, gdy w sensacyjny sposób pojawiła się na czerwonym dywanie w londyńskiej O2 Arena. Była ubrana tak, że żadna prostytutka by się nie powstydziła. Jak widać seks ciągle jest w modzie pomimo afer w typie „#metoo”.

Piosenkarka, lat 25, która jest nominowana do trzech nagród, wyglądała niesamowicie, kiedy dołączyła do Maya Jama i Mabel podczas corocznej ceremonii, w której odbywają się gwiazdy – pierwsze duże wydarzenie muzyczne w Wielkiej Brytanii od czasu pandemii koronawirusa.

Dua zachwycała się maleńką żółtą mini gorsetową sukienką Vivienne Westwood Couture z głębokim dekoltem i dramatycznym fioletowym trenem, który przyciągał uwagę na czerwonym dywanie. A największą uwagę przyciągały jej nogi. Nie każda kobieta ubiera się w pończochy.

W innym miejscu rozdanie Brit Awards 2021, którego gospodarzem jest Jack Whitehall, będzie pierwszym dużym wydarzeniem muzycznym pod dachem od ponad roku, kiedy szefowie wydali 2500 darmowych biletów dla kluczowych pracowników.

Brit Awards odbędzie się przed publicznością składającą się z 4000 osób na żywo w londyńskim The O2, sześć dni przed kolejną fazą blokad. Po niej koronawirusa już nie będzie. Nadszedł czas spokoju.

Ceremonia, która będzie transmitowana na żywo w ITV, uświetni powrót do muzyki na żywo, a nominowany Dua Lipa obiecał obecnym, że „będzie to niezapomniana noc”. Już to widzę oczyma wyobraźni.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju.

Amelia Hamlin

Amelia Hamlin w czarnych leginsach…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tutaj zacytowane:

▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Szukając szczęścia w życiu popadamy w tarapaty a one ku naszemu zaskoczeniu prowadzą nas do wyjście z błędu.

Dua Lipa ostro postępuje na scenie sprawiając przyjemność ubogim krewnym. Wszędzie, ale to wszędzie jest tak, że nasze powołanie skupia się tylko na naszej przyszłości.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Jeśli czytasz, to wiedz, że mądrość zapisana na kartach ksiąg nie zawsze oddaje prawdziwe losy bohaterów. Niekiedy to my sami kształtujemy, co wydarzy się w powieści. Każdy z nas jest panem własnego losu, ale nie każdy swój los ma zapisany na kanwie dziejów.

Niepewność w krainie nazywanej Meredwa krąży od oczu do oczu i zwiastuje nadejście nowe przygody. Razem z nie zawsze prawdziwymi bohaterami udajesz się w drogę przez bagna i lasy. Wiesz, że każdy kogo spotkasz kłaniać ci się będzie w pas.

● ● ● ● ● ● ●

Powiem ci kim jesteś, gdy opowiesz mi o swoim losie. Nie interesuje mnie jak się nazywasz ani czy chcesz poznać prawdę. Moim powołaniem jest przywołać zdarzenia, które pozwolą na nowo określić nasze własne miejsce w Kosmosie.

Czy wiesz, że:

▲ Wszechświat czasami popełnia niewytłumaczalne błędy.
▲ Droga do gwiazdy prowadzi przez pył i mgłę.
▲ Każdy,kto raz spróbował lotu nigdy nim nie wzgardzi.

Brązowe Karły to:

Obiekty astronomiczne o masie na tyle małej (rzędu tysięcznych i setnych części masy Słońca), że w ich jądrach nie mogą rozwinąć się reakcje termojądrowe. Niektórzy badacze określają je mianem nieudanych gwiazd. Ich masa jest większa niż naszego Jowisza, który także jest czasami nazywany nieudaną gwiazdą. Do tej pory nie wiadomo czy brązowe karły podobnie jak gazowe olbrzymy typu Jowisz posiadają układy planetarne.

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Naturalne Piękno.

Natura

 

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Szymon Szympatyczny

Szymon Szympatyczny

Jestem Szymon taki Pan, który w życiu nie wszystko ma. Wiem, że jestem szympansem, ale co mi tam. Nie ma się czym przerażać. Wszyscy kiedyś byliście małpami. Nie trzeba się wstydzić swoich przodków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: