Georgia Fowler w kostiumie kąpielowym w kwiatki dla magazynu Juillet.

Georgia Fowler w kostiumie kąpielowym w kwiatki dla magazynu Juillet.

Georgia Fowler obecnie jest w ciąży. Kilka miesięcy temu pojawiła się w sesji zdjęciowej dla magazynu Juillet, w którym pokazała kilka ciekawych kostiumów kąpielowych. Jeden z nich był w kwiatki a sceneria jaka towarzyszyła zdjęciom była bardzo zielona.

Niedługo wypuści kolejną nową kolekcję swojej popularnej odzieży sportowej. Wszyscy z niepokojem czekają tej wielkopomnej chwili licząc, że wniesie ona wiele ciepła do naszego skromnego kolorytu.

Rebecca Judd w piątek rzuciła fanom podgląd swojej współpracy JAGGAD z modelką Georgia Fowler. Od razu załapała, że czeka ją wiele miesięcy żmudnej pracy nad sobą, aby efekty uwidoczniły jej zapał i wysiłek,który towarzyszy jej od czasu wyjazdu z ukochanej Australii.

38-latka pokazała swoje długie, szczupłe nogi w tenisowej spódniczce połączonej z elegancką czarno-białą nylonową kurtką. Od razu komentatorzy podkreślili, że to niezwykle droga stylizacja liczona na co najmniej 2500 funtów szterlingów. Godne pozazdroszczenia.

W środę Bec ogłosił współpracę z Georgią, mówiąc: „JAGGAD zaprojektowany przez Georgię Fowler już wkrótce!” – gdy tylko nadejdzie zrobi się naprawdę bardzo gorąco.

Tymczasem w czwartek ciężarna Georgia pozowała w czarno-białej odzieży sportowej, pisząc: „GF x Jaggad wkrótce wyjdzie”. To oczywiście do jej dziecka,które co rusz kołysze się na boki w rytm ulubionej muzyki słuchanej przez mamusię. Modelka nie ma chwili wytchnienia i co rusz spotyka się z krytyką, że za dużo pracuje. Jednak ona sama nie komentuje tych słów będąc przyzwyczajoną do takowej gatki szmatki.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Agatki.

Georgia Fowler

Georgia Fowler prezentuje kostium kąpielowy w kwiatki panny Agatki…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tutaj zacytowane:

▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Szukając szczęścia w życiu popadamy w tarapaty a one ku naszemu zaskoczeniu prowadzą nas do wyjście z błędu.

Wszędzie, ale to wszędzie jest tak, że nasze powołanie skupia się tylko na naszej przyszłości.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Jeśli czytasz, to wiedz, że mądrość zapisana na kartach ksiąg nie zawsze oddaje prawdziwe losy bohaterów. Niekiedy to my sami kształtujemy, co wydarzy się w powieści. Każdy z nas jest panem własnego losu, ale nie każdy swój los ma zapisany na kanwie dziejów.

Niepewność w krainie nazywanej Meredwa krąży od oczu do oczu i zwiastuje nadejście nowe przygody. Razem z nie zawsze prawdziwymi bohaterami udajesz się w drogę przez bagna i lasy. Wiesz, że każdy kogo spotkasz kłaniać ci się będzie w pas.

● ● ● ● ● ● ●

Powiem ci kim jesteś, gdy opowiesz mi o swoim losie. Nie interesuje mnie jak się nazywasz ani czy chcesz poznać prawdę. Moim powołaniem jest przywołać zdarzenia, które pozwolą na nowo określić nasze własne miejsce w Kosmosie.

Czy wiesz, że:

▲ Wszechświat czasami popełnia niewytłumaczalne błędy.
▲ Droga do gwiazdy prowadzi przez pył i mgłę.
▲ Każdy,kto raz spróbował lotu nigdy nim nie wzgardzi.

Brązowe Karły to:

Obiekty astronomiczne o masie na tyle małej (rzędu tysięcznych i setnych części masy Słońca), że w ich jądrach nie mogą rozwinąć się reakcje termojądrowe. Niektórzy badacze określają je mianem nieudanych gwiazd. Ich masa jest większa niż naszego Jowisza, który także jest czasami nazywany nieudaną gwiazdą. Do tej pory nie wiadomo czy brązowe karły podobnie jak gazowe olbrzymy typu Jowisz posiadają układy planetarne.

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Naturalne Piękno.

Georgia Fowler

 

Piękna Georgia zanim zaszła w ciążę.

BIEC.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Dziad Ibaba

Dziad Ibaba

Jestem Dziad, który lubi baby. Mam haka na lizaka. Widzę to czego inni nie dostrzegają. Wiem, że Lwów to polskie miasto. I wiem, że mam ochotę na pieszczotę. Prawda, że mam słodki pyszczek? Kto nie lubi kotów? A czemu kot? Bo jak to się rzekło mówić: "Pierwsze koty za płoty". Ot cała przyczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: