Prosty strój gimnastyczny do ćwiczeń w plenerze na przykładzie Eiza Gonzalez.

Prosty strój gimnastyczny do ćwiczeń w plenerze na przykładzie Eiza Gonzalez.

Nadeszła ciepła wiosna a wraz z nią czas na wycieczki za miasto i ćwiczenia w parku. Coraz więcej ludzi przyłapuję na treningu. Ludzie biegają, jeżdżą albo korzystają z rozstawionych przyrządów do ćwiczeń. Dbają o siebie zarówno młodzi jak i starzy. Przy tym należy się ubrać stosownie do sytuacji.

Czyli jak?

Najlepiej dresy lub leginsy. Tutaj na przykładzie aktorki Eiza Gonzalez, która w różowych leginsach wybrała się na jogging po parku w Zachodnim Hollywood.

Eiza Gonzalez jest gwiazdą pokazów w obcisłych leginsach i sportowym staniku na jedno ramię w drodze na zajęcia pilates w West Hollywood.

Eiza González w ostatnich latach stale wspinała się w szeregi pożądanej aktorki w Hollywood próbując błysnąć urodą oraz talentem.

Podczas gdy ona szlifowała swój warsztat, grając role w takich filmach jak Hobbs & Shaw i Godzilla Vs. Kong, urodzona w Meksyku gwiazda, również poświęciła wiele godzin na wyrzeźbienie swojej szczupłej sylwetki bez pomocy skalpela.

W piątek González popisała się wynikami swojej ciężkiej pracy, zakładając obcisłe legginsy i dopasowany sportowy stanik na trening Pilates w West Hollywood. Wiele osób zatrzymywało się na chwilę, aby popatrzeć jak aktorka ćwiczy razem z grupą ochroniarzy.


♣ ●●●●● ♣

Eiza Gonzalez.

Eiza Gonzalez

Aktorka Eiza Gonzalez w leginsach…

 

Oto treść nie w temacie, ale z morałem.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie zawsze marzenia pozytywnie wpływają na nasz los tam kraina zwana Meredwą otwiera swoje podwoje. Wejdź i wsłuchaj się w głos takich jak Ty.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Wędrowcze! Przemyśl wszystkie argumenty za i przeciw, aby pozory nie pokonały cię w pół drogi. Smak gonitwy nie jest tak marny jak stanięcie w miejscu pośród głuszy wszelakiego dostojeństwa. Wola jest tak silna jak moc zmieniania rzeczywistości. Zobaczyć pierwszy i rzec do towarzyszy niedoli. że to finał jest naszym wspólnym przeznaczeniem. Oto nasze drogi.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

DOBROBYT.

Natura

 

Potwory w czułości pieszczot.

♣ BIEC DONIKĄD.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

♪ Wsłuchując się w tętno przyrody przez chwilę przemyka mi przez myśl wizja swobodnej eskalacji natury, która nadaje sens naszemu życiu. Wtopieni w przyrodę radośnie unosimy ręce do góry krzycząc ze szczęścia słowo biegnące powoli.

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


KOLEJNE ZDJĘCIE EIZA

Dziad Ibaba

Dziad Ibaba

Jestem Dziad, który lubi baby. Mam haka na lizaka. Widzę to czego inni nie dostrzegają. Wiem, że Lwów to polskie miasto. I wiem, że mam ochotę na pieszczotę. Prawda, że mam słodki pyszczek? Kto nie lubi kotów? A czemu kot? Bo jak to się rzekło mówić: "Pierwsze koty za płoty". Ot cała przyczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: