Latanie z koronawirusem, przerażenie w Londynie na lotnisku Heathrow.

Latanie z koronawirusem, przerażenie w Londynie na lotnisku Heathrow.

Nie ma się z czego śmiać, ale ludzie tak zapragnęli normalności, że od razu ruszyli lotem na wycieczki. W Polsce otworzyli ogródki gastronomiczne i ludzie powariowali. Minutę po północy byli już na miejscu. Tymczasem w Londynie dzieją się rzeczy jakby wyjęte z filmów grozy. Na lotnisku w Londynie panuje niemały zamęt.

Bedlam at UK Borders: Pasażerowie są „przerażeni złapaniem Covida”, stłoczeni w kolejce imigracyjnej Heathrow przez ponad trzy godziny obok setek właśnie wylądowanych z Indii. Pasażerowie lecący dziś do Wielkiej Brytanii stanęli w obliczu „zamieszania” na granicach, a niektórzy czekali trzy godziny oczekiwania – niektórzy pozostali obok przybywających z Czerwonej Listy.

Podróżni z Heathrow opowiadali MailOnline, jak byli „przerażeni złapaniem Covida”, gdy byli dziś rano wepchnięci do przejścia granicznego na lotnisku.

Niektórzy twierdzą nawet, że stali obok przybyszów z pustoszonych przez Covid Indii, stojąc w trzygodzinnych kolejkach. Na twarzach widać było ogromne przerażenie graniczące z paniką.

Dzieje się tak, gdy tysiące Brytyjczyków rzuciło się dziś na lotnisko, aby opuścić kraj po tym, jak dziś rano zniesiono międzynarodowy zakaz podróżowania. Każdy chce sobie polatać samolotem, bo to bezpieczny sposób przemieszczania się.

Ale kiedy tysiące odlatujących do Portugalii stanęły dziś w uporządkowanych kolejkach w strefie odlotów, osoby przybywające stanęły w obliczu chaosu na granicy.

Jeden z tych, którzy utknęli w kolejce, powiedział MailOnline: „Wróciłem dziś do kraju z RPA – jednego z krajów umieszczonych na Czerwonej Liście.

„Byłem bardziej przerażony łapaniem Covida podczas kontroli granicznej niż spacerowaniem po Afryce Południowej” – powiedział jeden z napotkanych na lotnisku podróżnych.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju Malu.

Malu Travejo

Malu Travejo w seksownej stylizacji…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tutaj zacytowane:

▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Szukając szczęścia w życiu popadamy w tarapaty a one ku naszemu zaskoczeniu prowadzą nas do wyjście z błędu.

Wszędzie, ale to wszędzie jest tak, że nasze powołanie skupia się tylko na naszej przyszłości.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Jeśli czytasz, to wiedz, że mądrość zapisana na kartach ksiąg nie zawsze oddaje prawdziwe losy bohaterów. Niekiedy to my sami kształtujemy, co wydarzy się w powieści. Każdy z nas jest panem własnego losu, ale nie każdy swój los ma zapisany na kanwie dziejów.

Niepewność w krainie nazywanej Meredwa krąży od oczu do oczu i zwiastuje nadejście nowe przygody. Razem z nie zawsze prawdziwymi bohaterami udajesz się w drogę przez bagna i lasy. Wiesz, że każdy kogo spotkasz kłaniać ci się będzie w pas.

● ● ● ● ● ● ●

Powiem ci kim jesteś, gdy opowiesz mi o swoim losie. Nie interesuje mnie jak się nazywasz ani czy chcesz poznać prawdę. Moim powołaniem jest przywołać zdarzenia, które pozwolą na nowo określić nasze własne miejsce w Kosmosie.

Czy wiesz, że:

▲ Wszechświat czasami popełnia niewytłumaczalne błędy.
▲ Droga do gwiazdy prowadzi przez pył i mgłę.
▲ Każdy,kto raz spróbował lotu nigdy nim nie wzgardzi.

Brązowe Karły to:

Obiekty astronomiczne o masie na tyle małej (rzędu tysięcznych i setnych części masy Słońca), że w ich jądrach nie mogą rozwinąć się reakcje termojądrowe. Niektórzy badacze określają je mianem nieudanych gwiazd. Ich masa jest większa niż naszego Jowisza, który także jest czasami nazywany nieudaną gwiazdą. Do tej pory nie wiadomo czy brązowe karły podobnie jak gazowe olbrzymy typu Jowisz posiadają układy planetarne.

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Naturalne Piękno.

Natura Lasu

 

BIEC PRZED SIEBIE.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Szymon Szympatyczny

Szymon Szympatyczny

Jestem Szymon taki Pan, który w życiu nie wszystko ma. Wiem, że jestem szympansem, ale co mi tam. Nie ma się czym przerażać. Wszyscy kiedyś byliście małpami. Nie trzeba się wstydzić swoich przodków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: