Powrót antysemityzmu do Niemiec? Ivanka Trump w leginsach w Miami.

Powrót antysemityzmu do Niemiec? Ivanka Trump w leginsach w Miami.

Za naszymi zachodnimi granicami trwają protesty po rozpoczęciu przez Izrael bombardowania strefy Gazy. Przewodniczący Bundestagu Wolfgang Schaeuble jest wstrząśnięty antysemickimi ekscesami podczas licznych w ostatnich dniach w Niemczech demonstracji przeciwko polityce Izraela. Szef Centralnej Rady Żydów Josef Schuster mówi o tłumach szerzących „czystą nienawiść do Żydów”.

Zbrojna organizacja Islamski Dżihad poinformowała, że jej dowódca w północnej części Strefy Gazy, Hussam Abu Harbid, zginął w poniedziałek w izraelskim nalocie na tę palestyńską enklawę. To był jeden z powodów dla których Niemcy wyszli na ulicę.

Zabicie Harbida, dowódcy północnej dywizji Islamskiego Dżihadu, mogło wywołać ostrą reakcję bojowników w sytuacji, gdy trwają walki między siłami izraelskimi a palestyńskimi bojownikami z Hamasu, głównej radykalnej organizacji rządzącej w Strefie Gazy – pisze Reuters.

AFP zwraca uwagę, że ulice Gazy opustoszały w poniedziałek rano po nowej serii nocnych bombardowań przez armię izraelską. W sumie od 10 maja, kiedy konflikt rozgorzał, zginęło ponad 200 osób, w tym 198 Palestyńczyków, a ponad 1300 osób zostało rannych; wśród ofiar śmiertelnych jest 58 dzieci.

Tylko w niedzielę zginęło 42 Palestyńczyków, w tym co najmniej ośmioro dzieci i dwóch lekarzy w bombardowaniach przeprowadzonych przez siły izraelskie na Strefę Gazy. Hamas i Izrael pozostały głuche na międzynarodowe apele o deeskalację konfliktu – pisze AFP.

„Obrazy (z demonstracji) są nie do zniesienia” – powiedział Schaeuble dziennikowi „Bild”. Dodał, że polityka Izrael oczywiście może być „ostro krytykowana”, ale „nie ma usprawiedliwienia dla antysemityzmu, nienawiści i przemocy”.

„Widzimy gwałtowne zamieszki (…) przed synagogami, płonące flagi izraelskie i jawnie antysemickie hasła skandowane w odrażający sposób na marszach protestacyjnych. To przerażające, jak stanowczo Żydzi w Niemczech są obarczani odpowiedzialnością za działania rządu izraelskiego, w które są całkowicie niezaangażowani. Solidarność z Palestyńczykami czy krytyka rządu izraelskiego nie jest usprawiedliwieniem dla przemocy”

Felix Kleine

Podczas demonstracji przeciwko działaniom Izraela w Strefie Gazy w sobotę w berlińskiej dzielnicy Neukoelln rannych zostało 93 policjantów. Aresztowano 59 osób, m.in. za poważne naruszenie spokoju, niebezpieczne uszkodzenie ciała, napaść na funkcjonariuszy organów ścigania – podała policja.


♣ ●●●●● ♣

Ivanka Trump.

Ivanka Trump

Ivanka Trump w sportowych leginsach w Miami…

 

Oto treść nie w temacie, ale z morałem.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie zawsze marzenia pozytywnie wpływają na nasz los tam kraina zwana Meredwą otwiera swoje podwoje. Wejdź i wsłuchaj się w głos takich jak Ty.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Wędrowcze! Przemyśl wszystkie argumenty za i przeciw, aby pozory nie pokonały cię w pół drogi. Smak gonitwy nie jest tak marny jak stanięcie w miejscu pośród głuszy wszelakiego dostojeństwa. Wola jest tak silna jak moc zmieniania rzeczywistości. Zobaczyć pierwszy i rzec do towarzyszy niedoli. że to finał jest naszym wspólnym przeznaczeniem. Oto nasze drogi.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

DOBROBYT.

Natura

 

Potwory w czułości pieszczot.

♣ BIEC DONIKĄD.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

♪ Wsłuchując się w tętno przyrody przez chwilę przemyka mi przez myśl wizja swobodnej eskalacji natury, która nadaje sens naszemu życiu. Wtopieni w przyrodę radośnie unosimy ręce do góry krzycząc ze szczęścia słowo biegnące powoli.

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Szymon Szympatyczny

Szymon Szympatyczny

Jestem Szymon taki Pan, który w życiu nie wszystko ma. Wiem, że jestem szympansem, ale co mi tam. Nie ma się czym przerażać. Wszyscy kiedyś byliście małpami. Nie trzeba się wstydzić swoich przodków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: