Rosyjskie groźby wobez państw NATO: 20 nowych jednostek wojskowych na granicy.

Rosyjskie groźby wobez państw NATO: 20 nowych jednostek wojskowych na granicy.

W Zachodnim Okręgu Wojskowym Rosji czyli tuż przy naszej granicy powstanie około 20 nowych zgrupowań i jednostek wojskowych w reakcji na działania krajów NATO – oświadczył w poniedziałek minister obrony Rosji Siergiej Szojgu. Dodał, że do armii trafi około 2 tysięcy sztuk uzbrojenia.

„Działania naszych kolegów zachodnich rujnują system bezpieczeństwa na świecie i zmuszają nas do podjęcia środków aktywnego przeciwdziałania. (….) Do końca roku w Zachodnim Okręgu Wojskowym sformowanych zostanie około 20 zgrupowań i jednostek wojskowych” – oświadczył Szojgu.

Oprócz tego, jak mówił Szojgu, Rosja szkoli swoje siły i ulepsza ich przygotowanie. Podał przykład Floty Bałtyckiej, w której wzmocniono intensywność ćwiczeń przygotowania bojowego okrętów aż o 30 procent. Flota przeprowadziła „ponad 200 ćwiczeń z zastosowaniem różnych rodzajów uzbrojenia” – wyjaśnił Szojgu.

Szojgu poinformował, że Rosja i Białoruś przygotowują się do zaplanowanych na wrzesień ćwiczeń wojskowych Zapad-2021 (Zachód 2021). Przygotowania „przeszły do etapu aktywnego” i do tej pory „przeprowadzono treningi dowódczo-sztabowe” – relacjonował.

Zapewnił, że wspólne manewry Rosji i Białorusi mają charakter obronny i że zostaną na nie zaproszeni obserwatorzy międzynarodowi i dziennikarze. Partnerzy Rosji „zostaną poinformowani o parametrach ćwiczeń” – dodał Szojgu.

Wygląda na to, że Łukaszenka to nie polityk jak myśli Zachód lecz rosyjski generał robiący za polityka na Białorusi. Ludzie myślą, że jak wojskowy nie ma na sobie munduru, to nie jest żołnierzem. Nic bardziej mylnego.

Ćwiczenia Zapad-2021 mają odbyć się w tym roku w drugiej dekadzie września na poligonach na Białorusi i w rosyjskim Zachodnim Okręgu Wojskowym. Okręg ten obejmuje graniczący z Polską obwód kaliningradzki, regiony graniczące z Białorusią, centrum europejskiej części kraju wraz z Moskwą i północny zachód wraz z Petersburgiem.

Wojna już trwa choć jej nie widać. Żyjemy złudzeniami, że pokój otrzymaliśmy na zawsze. Jednak ludzie spostrzegawczy zauważyli, że na naszych oczach toczy się podjazdowa wojna zmierzająca do katastrofy. Wkrótce czekać nas będzie skomasowane uderzenie przeciwnika, które zmieni nasze podejście do stanu pokoju.

Kto powiedział, że pokój to wojna prowadzona innymi metodami?


♣ ●●●●● ♣

Po sam.

Komatsu

Komatsu na tapecie zbrojeń…

 

Oto treść nie w temacie, ale z morałem.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tu zacytowane:

Podsumowanie, które nie zawsze cieszy oczy wpływa pozytywnie na nasze spojrzenie na otaczający świat. Daj się ponieść Ziemi a dotrzyma ci kroku Stary Świat.

Tam gdzie zawsze marzenia pozytywnie wpływają na nasz los tam kraina zwana Meredwą otwiera swoje podwoje. Wejdź i wsłuchaj się w głos takich jak Ty.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Moja strona, która opisuje, to co znajduje. Mam nadzieję, że i ty znalazłeś swoje własne szczęście…

Obecność obowiązkowa w razie potrzeby wskrzeszona przez znajomego rzeczy, który skrzeczy i skrzeczy po samą dal. Oto przesłanie z dalekiej Meredwy. Suń razem z nią i tu i tam.

● ● ● ● ● ● ●

Wędrowcze! Przemyśl wszystkie argumenty za i przeciw, aby pozory nie pokonały cię w pół drogi. Smak gonitwy nie jest tak marny jak stanięcie w miejscu pośród głuszy wszelakiego dostojeństwa. Wola jest tak silna jak moc zmieniania rzeczywistości. Zobaczyć pierwszy i rzec do towarzyszy niedoli. że to finał jest naszym wspólnym przeznaczeniem. Oto nasze drogi.

Czy wiesz, że:

Honor

1. «poczucie godności osobistej lub dobre imię»

2. «zaszczyt»

3. «karta do gry starsza od dziesiątki»

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

DOBROBYT.

Natura

 

Potwory w czułości pieszczot.

♣ BIEC DONIKĄD.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

♪ Wsłuchując się w tętno przyrody przez chwilę przemyka mi przez myśl wizja swobodnej eskalacji natury, która nadaje sens naszemu życiu. Wtopieni w przyrodę radośnie unosimy ręce do góry krzycząc ze szczęścia słowo biegnące powoli.

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Szymon Szympatyczny

Szymon Szympatyczny

Jestem Szymon taki Pan, który w życiu nie wszystko ma. Wiem, że jestem szympansem, ale co mi tam. Nie ma się czym przerażać. Wszyscy kiedyś byliście małpami. Nie trzeba się wstydzić swoich przodków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: