Alicja Ostolska w przełomowej roli serialowej wraca do luksusowego lokum.

Alicja Ostolska w przełomowej roli serialowej wraca do luksusowego lokum.

Gdy wszedł do polskich telewizorów program Big Brother jedną z jego pierwszych gwiazd była niejaka Ala. Teraz powraca do nas kolejna Alicja tym razem Ostolska, która gra w popularnym serialu „M jak Miłość”. Kochana i wielbiona przez obie płcie zaprezentowała odrobinę swojej prywatności. A co takiego?

Niewiarygodne! Oto 19-letnia Ala z M jak miłość mieszka jak księżniczka! Elegancki dom Alicji Ostolskiej leży na ziemi pod Warszawą. Luksusy takie, że aż zwala z nóg i mózg ucina.

Alicja Ostolska w „M jak miłość” zaczęła grać niespełna dwa lata temu i od razu podbiła serca publiczności. Od tego czasu życie bardzo młodej, bo 19-letniej aktorki, wcielającej się w postać Ali Wrońskiej, siostrzenicy księdza (Maciej Damięcki) bardzo się zmieniło.

To dzięki roli Ali w „M jak miłość” zyskała ogromną popularność oraz rozpoznawalność. Aktorka wcale jednak się nie krępuje. Wręcz przeciwnie zabiega o względy. A to właśnie przekłada się na kolejne propozycje zawodowe. I to należy dodać bardzo intratne finansowo.

Piękna Alicja mieszkała w miejscowości Rębków niedaleko Garwolina. Kiedy pierwszy raz nastoletnia gwiazda „M jak miłość” zaczęła pokazywać się na Instagramie z malutką Zosią, wszyscy fani myśleli, że to dziecko aktorki. Musiała się tłumaczyć internautom, że urocza dziewczynka ze zdjęć to jej siostra.

Alicja udzielając wywiadu Kurierowi Garwolińskiemu powiedziała:

Zdecydowanie pierwszym takim krokiem było zapisanie się do koła teatralnego, było ono w Szkole Podstawowej w Rębkowie. Troszkę poważniejszym krokiem było zapisanie się do koła teatralnego, ale już w Garwolinie – do Teatru Rękawiczka, w którym byłam 2 lata, wtedy zetknęłam się z poważniejszym aktorstwem. Jednak tym najistotniejszym krokiem było zapisanie się do agencji aktorskiej.

Jednak jak widzimy to nie teatr stał się jej poważnym krokiem do kariery lecz udział w operze mydlanej. Czy to znaczy, że dziewczyna nie ma talentu, aby pokazać coś więcej niż kilka prostych gestów przed kamerą?

Na to przyjdzie nam trochę poczekać.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju.

Alicja Ostolska

Alicja Ostolska przed apartamentowcem…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tutaj zacytowane:

▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Szukając szczęścia w życiu popadamy w tarapaty a one ku naszemu zaskoczeniu prowadzą nas do wyjście z błędu.

Wszędzie, ale to wszędzie jest tak, że nasze powołanie skupia się tylko na naszej przyszłości.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Jeśli czytasz, to wiedz, że mądrość zapisana na kartach ksiąg nie zawsze oddaje prawdziwe losy bohaterów. Niekiedy to my sami kształtujemy, co wydarzy się w powieści. Każdy z nas jest panem własnego losu, ale nie każdy swój los ma zapisany na kanwie dziejów.

Niepewność w krainie nazywanej Meredwa krąży od oczu do oczu i zwiastuje nadejście nowe przygody. Razem z nie zawsze prawdziwymi bohaterami udajesz się w drogę przez bagna i lasy. Wiesz, że każdy kogo spotkasz kłaniać ci się będzie w pas.

● ● ● ● ● ● ●

Powiem ci kim jesteś, gdy opowiesz mi o swoim losie. Nie interesuje mnie jak się nazywasz ani czy chcesz poznać prawdę. Moim powołaniem jest przywołać zdarzenia, które pozwolą na nowo określić nasze własne miejsce w Kosmosie.

Czy wiesz, że:

▲ Wszechświat czasami popełnia niewytłumaczalne błędy.
▲ Droga do gwiazdy prowadzi przez pył i mgłę.
▲ Każdy, kto raz spróbował lotu nigdy nim nie wzgardzi.

Brązowe Karły to:

Obiekty astronomiczne o masie na tyle małej (rzędu tysięcznych i setnych części masy Słońca), że w ich jądrach nie mogą rozwinąć się reakcje termojądrowe. Niektórzy badacze określają je mianem nieudanych gwiazd. Ich masa jest większa niż naszego Jowisza, który także jest czasami nazywany nieudaną gwiazdą. Do tej pory nie wiadomo czy brązowe karły podobnie jak gazowe olbrzymy typu Jowisz posiadają układy planetarne.

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Naturalne Piękno.

Natura Lasu

 

BIEC PRZED SIEBIE.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Szymon Szympatyczny

Szymon Szympatyczny

Jestem Szymon taki Pan, który w życiu nie wszystko ma. Wiem, że jestem szympansem, ale co mi tam. Nie ma się czym przerażać. Wszyscy kiedyś byliście małpami. Nie trzeba się wstydzić swoich przodków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: