Monika Mielnicka utalentowana licealistka z Białej Podlaskiej.

Monika Mielnicka utalentowana licealistka z Białej Podlaskiej.

Monika Mielnicka niedawno zagościła na ekranie telewizora w serialu popularnym od lat „M jak Miłość”. Ta atrakcyjna pod wieloma względami nastolatka to licealistka z Białej Podlaskiej. Lokalne media wprost piszczą na jej temat. Jeszcze się nie zdarzyło, aby dziewczyna z z tego regionu stała się osobą rozpoznawalną.

Nic dziwnego, że Monika zdobyła uwielbienie nie tylko swoich szkolnych znajomości, ale także poklask wśród sąsiadów i całej polskiej publiczności,która zasiada przed telewizorem, aby śledzić losy granej przez nią postaci. Dziewczyna o czym wiele osób wskazuje jest na swój sposób utalentowana.

Na pewno sprawia radość tym, którzy cenią sobie w niej skromność i nieśmiałość.

Media plotkarskie podają, że 21-letnia aktorka z „M jak miłość” ogłosiła radosną nowinę na Instagramie. Pierwszy raz pokazała zdjęcie chłopaka, którym jest znany sportowiec, medalista pięcioboju nowoczesnego, Oskar Paradowski. Pochwaliła się wszystkim, że wyjeżdża z Polski z ukochanym. A do tego wspomniała o ciąży i dziecku! Tak szczera gwiazda „M jak miłość” jeszcze nie była.

– Bez mojego ukochanego nigdzie się nie ruszam! Lubię żartować, że Oskara już zdobyłam. Cała reszta zależy tylko ode mnie i od szczęścia! – żartowała w rozmowie z Agencją W-Impact.

A kto wie czy dziewczyna nie zdobędzie jeszcze jednego Oscara. Wiecie jakiego?


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju.

Monika Mielnicka

Monika Mielnicka po drodze do kariery…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tutaj zacytowane:

▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Szukając szczęścia w życiu popadamy w tarapaty a one ku naszemu zaskoczeniu prowadzą nas do wyjście z błędu.

Wszędzie, ale to wszędzie jest tak, że nasze powołanie skupia się tylko na naszej przyszłości.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Jeśli czytasz, to wiedz, że mądrość zapisana na kartach ksiąg nie zawsze oddaje prawdziwe losy bohaterów. Niekiedy to my sami kształtujemy, co wydarzy się w powieści. Każdy z nas jest panem własnego losu, ale nie każdy swój los ma zapisany na kanwie dziejów.

Niepewność w krainie nazywanej Meredwa krąży od oczu do oczu i zwiastuje nadejście nowe przygody. Razem z nie zawsze prawdziwymi bohaterami udajesz się w drogę przez bagna i lasy. Wiesz, że każdy kogo spotkasz kłaniać ci się będzie w pas.

● ● ● ● ● ● ●

Powiem ci kim jesteś, gdy opowiesz mi o swoim losie. Nie interesuje mnie jak się nazywasz ani czy chcesz poznać prawdę. Moim powołaniem jest przywołać zdarzenia, które pozwolą na nowo określić nasze własne miejsce w Kosmosie.

Czy wiesz, że:

▲ Wszechświat czasami popełnia niewytłumaczalne błędy.
▲ Droga do gwiazdy prowadzi przez pył i mgłę.
▲ Każdy, kto raz spróbował lotu nigdy nim nie wzgardzi.

Brązowe Karły to:

Obiekty astronomiczne o masie na tyle małej (rzędu tysięcznych i setnych części masy Słońca), że w ich jądrach nie mogą rozwinąć się reakcje termojądrowe. Niektórzy badacze określają je mianem nieudanych gwiazd. Ich masa jest większa niż naszego Jowisza, który także jest czasami nazywany nieudaną gwiazdą. Do tej pory nie wiadomo czy brązowe karły podobnie jak gazowe olbrzymy typu Jowisz posiadają układy planetarne.

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Naturalne Piękno.

Natura Lasu

 

BIEC PRZED SIEBIE.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Dziad Ibaba

Dziad Ibaba

Jestem Dziad, który lubi baby. Mam haka na lizaka. Widzę to czego inni nie dostrzegają. Wiem, że Lwów to polskie miasto. I wiem, że mam ochotę na pieszczotę. Prawda, że mam słodki pyszczek? Kto nie lubi kotów? A czemu kot? Bo jak to się rzekło mówić: "Pierwsze koty za płoty". Ot cała przyczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: