12-letni chłopak z Wielkiej Brytanii urodził swojego brata przy matce.

12-letni chłopak z Wielkiej Brytanii urodził swojego brata przy matce.

Ta informacja może się wydawać szokująca, ale należy pamiętać, że to tylko wina tłumaczenia na język polski. Informacja pochodzi z bdocalnews. Pojawiła się prawdopodobnie 22 sierpnia 2011 roku. Nie należy jednak przykładać do tego wagi, bo wiadomo, że może to być przykład manipulacji a trudno będzie zweryfikować dane z prawdą. Przechodząc do rzeczy.

Dwunastoletni Gaelan Edwards sam urodził swojego młodszego brata w miniony weekend.

Danielle Edwards obudziła się z bólami porodowymi około 2:15 w swoim domu w Quinsam Heights Mobile Home Park w Campbell River w sobotę. 20 sierpnia. Przewróciła się na plecy i zdała sobie sprawę, że dziecko jest ukoronowane, więc wezwała swojego najstarszego syna, Gaelana, aby przyszedł i jej pomógł.

Gaelan przystąpił do porodu w oparciu o wiedzę zdobytą podczas oglądania telewizyjnych programów informacyjnych.

„Wyciągasz dziecko, kładziesz je, zaciskasz sznurek, przecinasz sznurek, przynosisz koc, owijasz dziecko i oddajesz je mamie” – powiedział rzeczowo Gaelan.

Gaelan wiedział, jak prawidłowo podeprzeć głowę i szyję dziecka podczas porodu, oglądając Discovery Channel i TLC. Po urodzeniu Kaynana Gaelan znalazł nawet zacisk do worka, którego można było użyć na pępowinie, a następnie przeciął go i pomógł usunąć łożysko.


♣ ●●●●● ♣

Na Skraju.

Dolores

Dolores Al Shellekh…

 

Poniżej treść nie w temacie wpisu.

 

↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔ ↔

Moje własne słowa tutaj zacytowane:

▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Szukając szczęścia w życiu popadamy w tarapaty a one ku naszemu zaskoczeniu prowadzą nas do wyjście z błędu.

Wszędzie, ale to wszędzie jest tak, że nasze powołanie skupia się tylko na naszej przyszłości.

Nie wszystkie drogi prowadzą do upatrzonego celu, ale nie każdy też o tym wie. A szkoda, bo powinien.

Jeśli czytasz, to wiedz, że mądrość zapisana na kartach ksiąg nie zawsze oddaje prawdziwe losy bohaterów. Niekiedy to my sami kształtujemy, co wydarzy się w powieści. Każdy z nas jest panem własnego losu, ale nie każdy swój los ma zapisany na kanwie dziejów.

Niepewność w krainie nazywanej Meredwa krąży od oczu do oczu i zwiastuje nadejście nowe przygody. Razem z nie zawsze prawdziwymi bohaterami udajesz się w drogę przez bagna i lasy. Wiesz, że każdy kogo spotkasz kłaniać ci się będzie w pas.

● ● ● ● ● ● ●

Powiem ci kim jesteś, gdy opowiesz mi o swoim losie. Nie interesuje mnie jak się nazywasz ani czy chcesz poznać prawdę. Moim powołaniem jest przywołać zdarzenia, które pozwolą na nowo określić nasze własne miejsce w Kosmosie.

Czy wiesz, że:

▲ Wszechświat czasami popełnia niewytłumaczalne błędy.
▲ Droga do gwiazdy prowadzi przez pył i mgłę.
▲ Każdy, kto raz spróbował lotu nigdy nim nie wzgardzi.

Brązowe Karły to:

Obiekty astronomiczne o masie na tyle małej (rzędu tysięcznych i setnych części masy Słońca), że w ich jądrach nie mogą rozwinąć się reakcje termojądrowe. Niektórzy badacze określają je mianem nieudanych gwiazd. Ich masa jest większa niż naszego Jowisza, który także jest czasami nazywany nieudaną gwiazdą. Do tej pory nie wiadomo czy brązowe karły podobnie jak gazowe olbrzymy typu Jowisz posiadają układy planetarne.

Jeśli wiesz, że popełniasz błędy skup się na wykonaniu zadania tak, aby potem powiedzieć „zrobiłem wszystko, ale i tak nie poszło jak po maśle”. Kiedyś będzie ci to zrozumiane. Bierz przykład z innych i oddaj się grze.

Naturalne Piękno.

Natura Lasu

 

BIEC PRZED SIEBIE.

1. «posuwać się tak szybko, aby nic po sobie nie zostawić»

2. «wyrywać przed siebie nie tak na opak»

3. «doprowadzać do ostrego wejścia bez kamuflażu.»

Gdy ścigamy się ze światem, to świat nie daje nam wygrać. Zawsze jesteśmy z tyłu szukając przyczyn swojej porażki. Tak oto dochodzimy do wniosku, że może lepiej nie biegać wcale, bo i tak nie uciekniemy a jedynie niepotrzebnie się zmęczymy. Sport to zdrowie? Gówno prawda! Olej sport i rusz na rekreację. To ona da ci dużo więcej przyjemności.

I to już chyba koniec na dzisiaj. Widzimy się w kolejnym wpisie na naszym znakomitym blogu.

No to z Blogiem kochani.
Niech was Blog prowadzi.


 

KONIEC WPISU.

 


Misiu Zdzisiu

Misiu Zdzisiu

Witam. Jestem Misiu taki Zdzisiu znam się z Wami nie od lat. Jestem z duchem za Pan Brat. Nie myślę długo, bo mi frugo sprzed nosa kolejny kwiat. Na Antarktydzie w zimnym niebycie swawolę sobie jakbym śnił.

2 thoughts on “12-letni chłopak z Wielkiej Brytanii urodził swojego brata przy matce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: